godbo (godbo) wrote,
godbo
godbo

Нові та вживані автомобілі з США під ключ
Нові та вживані автомобілі з США під ключДавно бажаєте придбати автомобіль, але немаєте перевірених партнерів, які б допомогли купити та доставити омріяне прямісінько до вашої оселі?

Спеціалізована компанія Hollywood Motors - https://hollywood-motors.com.ua/ своїм клієнтам пропонує вигідні умови придбання авто із США під ключ за помірною ціною, без ніяких прихованих платежів та жодних комісій. На інтернет порталі компанії , що спеціалізується з підбору авто із США під ключ, висококваліфікованні фахівці запропонуюит вам кращі варіанти на ринку. Спеціалісти зазначеного ресурсу завжди знаходяться в пошуку оптимальних цінових варіантів, щоб максимально задовольнити побажання своїх клієнтів.Вживані автомобілі

Машини купуються у дилерів, надаються дані з CARFAX (історії автомобілів). Кінцева вартість для України і країн СНД нижче, ніж у інших компаній, представлених у цьому сегменті ринку. Якщо ви хочете знайти дешевше, слідує зазначити відразу: на автомобілі будуть деякі вади, які потрібно обговорити с працівниками компанії перед покупкою.Порядок оплати

Фахівці цієї компанії допоможуть Вам з проведенням безпечних платежів в США. Жодної додаткової чи прихованої комісії. Ви платите напряму в США.

Після покупки автомобіль відразу ж відправляється на ім'я покупця або на довірену особу.


Нові автомобілі

На нові машини немає фіксованих цін. Вартість залежить від багато чого: комплектації, кольору, новизни моделі. Якщо ви готові купити новий автомобіль, необхідно заздалегідь визначитися, що ви хочете в ньому бачити. Приблизну ціну можна знайти на сайті виробника. Якщо вас влаштовує отриманий порядок ціни, звертайтеся із запитом безпосередньо на сайті або за адресою: м. Львів вул. Княгині Ольги 98A. Вартість буде дешевше, ніж в салонах, а всі терміни поставки – набагато менше.


Логістика до України

Приємно, що компанія самостійно організовує та у стислі терміни надає послуги з транспортування вибраного вами авто по території США та доставляє його у порт Одеси, а вже звідти автовозом переміщує автомобіль до вашої оселі чи в інше вказане вами місце.


Стосовно розмитнення

Щоб розмитнити доставлене из США авто, вам немає необхідності виїжджати собисто до Одеси. Цей процесс у стислий термін організують колеги компанії з числа досвідчених експедиторів та брокерів. (експедитори та брокери) організують процесс розмитнення автомобіля.

Tags: США, авто, автомобиль
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo godbo май 13, 2036 17:00 10
Buy for 20 tokens
"Друзья из Франции" внутри СССР Кэрол Брикерман является симпатичной журналисткой из Франции, которая приехала в СССР, чтобы собрать материал для статьи о том, как в Советском Союзе проходит жизнь евреев. Вместе с девушкой путешествует молодой мужчина Жером Беркович, который бы…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal